Opoja.net

Pas një pushimi të gjatë, K.F. Opoja kthehet me planët e së ardhmës

Opoja Sport

Drejtori i klubit Samet Gërdellaj, kapiteni i ekipit Ditëlind Reshiti dhe njeri nga lojtarët më aktiv në fushë dhe jashtë saj Arbër Misini u takuan sot per planin e vijimit të garave në stinorin pranveror.

Megjithë vështirësitë e mëdha organizative, drejtori, trajneri dhe gjithë lojtarët janë të motivuar që të vazhdojnë ta mbajnë gjallë sportin e komunës sonë!

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

(Opoja.net)

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj

Pele me letër emocionuese për Maradonën: “Të dua, Diego”

Kushtrim Guraj

AC Milan vs Celtic, formacionet zyrtare

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net