Opoja.net

Pas përfundimit të ndeshjes, flet Aro Muric

Sport
Pas përfundimit të ndeshjes, flet Aro Muric

Aro Muric ka folur pas përfundimit të ndeshjes me Greqinë.

Muric, ishte heroi i Kosovës në ndeshjen kundër Greqisë.

Portieri priti penalltinë në pjesën e parë të ndeshjes, por edhe në vazhdimin e saj, bëri disa ndërhyrje të mira.

“Ishte mirë. Nëse është më e mira nuk e di”, tha Muric.

“Ishte shumë e rëndësishme, sidomos edhe për skuadrën, jam shumë i kënaqur”, tha ai.

“Po besoj që në të ardhmën do të qëndrojmë së bashku dhe të jemi më të fortë dhe më të mirë.”, tha Muric.

Maldini e pranon intersin e Milan për Thauvin

Kushtrim Guraj

Shtyhet shorti i 1/16 së finales së Kupës

Kushtrim Guraj

Maradona nuk ‘mundi të prehej në paqe’, tifozët hynë në ndërtesën e presidencës, policia i largoi me dhunë ata

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net