Opoja.net

Pasi doli pozitiv në testin për koronavirus, Nainggolan bën këtë veprim

Sport
Pasi doli pozitiv në testin për koronavirus, Nainggolan bën këtë veprim

Nainggolan ka dalur pozitiv në testin për koronavirus.

Mesfushori i Interit, Radja Nainggolan ka falënderuar tifozët për mesazhet mbështetëse që ka marrë pasi ju konfirmua që është pozitivë me koronavirus

Zikaltërit konfirmuan se belgu u testua pozitivë me COVID-19 dhe ish lojtari i Romës postoi një mesazh në rrjetet sociale dhe falënderoi fansat për mbështetjen e tyre.

“Tung, të gjithëve”, shkroi ai. “Fatkeqësisht, jam pozitiv me Covid. Jam në izolim, kam lexuar shumë mesazhe të juve dhe sinqerisht ju falënderoj për fjalët e mira”.

“Shpresoj të kthehem shpejt”.

Nainggolan dukej se do të kthehej në Cagliari këtë verë, por presidenti i Interit, Steven Zhang, bllokoi kalimin e tij.

Vdekja e Maradonës, tri ditë zie në Argjentinë

Kushtrim Guraj

Vdes legjenda e futbollit Diego Armando Maradona

Kushtrim Guraj

Fjalimi motivues i Majlinda Kelemendit: Krejt cka kam, i arrita vetë 

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net