Opoja.net

Për të gjashtën herë dështon votimi i Projektligjit për Rimëkëmbje Ekonomike

Kosova
Për të gjashtën herë dështon votimi i Projektligjit për Rimëkëmbje Ekonomike

Me vetëm 58 vota, koalicioni LDK-AAK-Nisma dhe minoritetet ka dështuar sërish ta miratoj pakon e rimëkëmbjes ekonomike.

Ky dështim i qeverisë Hoti në Kuvend që ta kaloj këtë pako po ndodhë tash e disa javë.

QKUK e konfirmon vdekjen e 29 vjeçares shtatzëne nga koronavirusi, ishte nga komuna e Prizrenit

Opoja.net

Në dy ditët e ardhshme temperaturat deri në -5 gradë

Opoja.net

Ja kur pritet të bie borë në Kosovë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net