Opoja.net

Përfundoi faza e dytë e turneut me nxënës dhe arsimtarë

Opoja Sport
Përfundoi faza e dytë e turneut me nxënës dhe arsimtarë

Me emocione të mëdha nga të katër skuadrat gjysëmfinaliste u zhvilluan dhe ndeshjet e fazës së dytë me nxënës të shkollave fillore, ku fitues dolën Sezai Surroi dhe Fetah Sylejmani të cilat do të ndeshen në finale të premten, më 14.02.2020, me fillim nga ora 14:30 në Q.S “Aroma” në Kapre.

Ndeshje tejet emocionuese ishin dhe ndeshjet në mes të arsimtarëve, ku krejt në fund fitues doli shkolla fillore Sezai Surroi kundrejt shkollës Samidin Emini, si dhe shkolla Ulina kundër shkollës Svetlost nga Krusheva.

Të nesërmen me fillim nga ora 14:00, në Q.S “Qëndresa” zhvillohet gjysëmfinalja në mes të shkollës “Sezai Surroi” dhe shkollës “Ilmi Bahtijari”, ku fituesja luan me shkollën “Ulina” në finale. Finalja e kësaj ndeshje mbahet të premten, më 14.02.2020, duke filluar nga ora 15:30, në Q.S “Qëndresa”.

Image may contain: 17 people, outdoor

Image may contain: 16 people, outdoor

Image may contain: 3 people, people standing and outdoor

Image may contain: 3 people, people standing and outdoor

 

Loading...

Mos i humb

United beson në marrëveshjen me Pogbën

Kushtrim Guraj

Arbër Zeneli nostalgjik për topin

Kushtrim Guraj

Vdes Steve Priest, basisti i bendit “The Sweet”

Kushtrim Guraj

Leipzig planifikon ta zëvendësojë Wernerin me Rashicën

Kushtrim Guraj

Edhe Brescia heq dorë nga Balotelli?

Kushtrim Guraj

Ministria e Zhvillimit Rajonal nënshkroi Marrëveshjen e Mirëkuptimit me komunën përfituese të Dragashit në kuadër të Programit për Zhvillim Rajonal PZHR 2020

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net