Përfundon ndeshja Brighton – Chelsea, këto janë notat e lojtarëve

Sport
Përfundon ndeshja Brighton – Chelsea, këto janë notat e lojtarëve

Chelsea kanë shënuar fitore në ndeshjen kundër Brighton.

‘Blutë’ kanë treguar një paraqitje mjaft të mirë, ku vëmendja sigurisht shkoi te dy debutuesit, Kai Havertz dhe Timo Werner.

Ëerner pati një paraqitje tejet solide, duke u vlerësuar me 7.3, kurse Kai Havertz ishte diçka më dobët, duke marrë notën 6.8.

Ylli i ndeshjes ishte mbrojtësi i djathtë i Chelsea, Reece James, gjithnjë sipas vlerësimeve të ‘ËhoScored’.

Më poshtë u sjellim vlerësimet për lojtarët që u aktivizuan në këtë ndeshje.

FIRMA JUAJ +383 45563059

Manchester United arrin marrëveshje personale me këtë lojtar

Fari Kolloni

Bayern Munich shënon fitore spektakolare kundër Schalkes

Fari Kolloni

Liverpool kompleton transferimin e yllit të Bayern Munich

Fari Kolloni

Lamtumirë Milan, Paqueta po transferohet te klubi i madh francez

Fari Kolloni

Bombë nga Italia: Milan i’a ‘vjedh’ nga duart Depayn Barcelonës!

Fari Kolloni

Haziri pas fitores së Dritës: E zDriti Maqedoninë e Veriut dhe Ballkanin

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net