Opoja.net

Përfundon ndeshja ndërmjet Bolivisë dhe Argjentinës, kjo kombëtare arkëton tri pikë

Sport
Përfundon ndeshja ndërmjet Bolivisë dhe Argjentinës, kjo kombëtare arkëton tri pikë

Argjentina e ka mposhtur në udhëtim Bolivinë me rezultat 2-1, në sfidën e zhvilluar në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror 2022, shkruan Gazeta inFokus. Ndeshjen me mirë e nisën vendasit, të cilët në minutën e 24’ me anë te Marcelo Martins Moreno kaluan në epërsi 1-0. Argjentinasit e barazuan rezultatin 1-1 në fund të pjesës së parë, me një gol mjaftë interesat të realizuar nga…

Source

The post Përfundon ndeshja ndërmjet Bolivisë dhe Argjentinës, kjo kombëtare arkëton tri pikë appeared first on inFokus.

Xhaka refuzon të largohet nga Arsenali

Kushtrim Guraj

Real Madridi publikon listën e lojtarëve ndaj Interit, tri mungesa të mëdha

Kushtrim Guraj

Trajneri shqiptar infektohet me COVID-19

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net