Opoja.net

Përfundon ndeshja Verona – Inter, këto janë notat e lojtarëve

Sport
Përfundon ndeshja Verona – Inter, këto janë notat e lojtarëve

Tashmë ka përfunduar ndeshja mes Veronës dhe Interit.

Inter ka bërë një tjetër hap fals në Serie A.

Skuadra ‘Zikaltër’ është ndalur me barazim në ndeshjen kundër Verona.

Në këtë ndeshje, paraqitje mjaft të mirë pati qendërmbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, i cili madje regjistroi edhe asistim.

Rrahmani kësisoj ka regjistruar asistimin e parë të tij në Serie A, dhe këtë e bëri për golin e Miguel Veloso.

Sipas vlerësimeve të ‘WhoScored’, Rrahmani qëndron me notën 6.6.

Më poshtë u sjellim notat e të gjithë lojtarëve që u aktivizuan në këtë ndeshje.

Loading...

Mos i humb

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

Fari Kolloni

Manchester City në epërsi pas gabimit amatoresk të yllit të Real Madridit

Fari Kolloni

Lazio – Muriqi, vjen lajmi me i fundit nga Italia

Fari Kolloni

Presidenti Thaçi kujton medaljen e artë të Kosovës në Rio

Fari Kolloni

Para ndeshjes ndaj Man City, Zidane jep lajmin e madh

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net