Opoja.net

Përsëri tërmet në Kosovë

Kosova
Përsëri tërmet në Kosovë

Edhe një tërmet tjetër në Kosovë.

Lëkundje të tokës janë ndjerë në Prishtinë para rreth 20 minutash.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Gjatë ditës së djeshme në Kosovë ka pasur edhe një tërmet 2.1 ballë 11 kilometër larg Prishtinës.

Në anën tjetër, nuk dihet për shkallën e rihterit të tërmetit që ka ndodhur sot.

Lëkundje të tokës gjatë ditës së djeshme ka pasur edhe në Maqedoni të Veriut dhe Shqipëri.

Prizreni dhe 5 komuna tjera pajisen me aparatin RT-PCR

Opoja.net

Trusti tregon mënyrën dhe kushtet e aplikimit për 10 për qindëshin

Opoja.net

Rrëfimi i ish ushtares së UÇK-së nga Lezi i Prizrenit, Gjylsere Berisha

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net