Opoja.net

Pogba i gatshëm t’i bashkohet PSG-së

Sport
Pogba i gatshëm t’i bashkohet PSG-së

Skuadra Paris Saint-Germain është shfaqur si një destinacion i mundshëm për yllin e Manchester United, Paul Pogba.
Sipas Le 10 Sport, PSG i është bashkuar garës për ta nënshkruar mesfushorin francez, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.
Skuadrat e mëdha që janë të interesuara në shërbimet e 27 vjeçarit janë Juventus dhe Real Madrid.
Për francezin raportohet se është i hapur ndaj idesë për të luajtur në Paris.

klankosova.tv

Loading...

Mos i humb

Saelesmaekers i gëzon tifozët e Milanit

Fari Kolloni

Do ta drejtoi këtë Kombëtare, më në fund De Biasi gjen punë

Fari Kolloni

Real Madrid – Deportivo Alaves, publikohen formacionet zyrtare

Fari Kolloni

Ibrahimovic merr vendimin e madh për të ardhmen

Fari Kolloni

Man Utd vihet pas tre futbollistëve

Fari Kolloni

Reimsi e quan transferim të madh blerjen e Valon Berishës: Është lider i lindur

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net