Opoja.net

Pogba – Real Madrid, këtë nuk e priste askush

Sport
Pogba – Real Madrid, këtë nuk e priste askush

Ka ardhur lajmi i fundit në lidhje me Pogbën dhe skuadrën e Real Madridit.

Real Madrid kanë hedhur poshtë mundësinë për transferimin e Pogba.

Paul Pogba është emër i larguar nga lista e dëshirave të Real Madrid, bën të ditur ‘AS’.

Francezi ka pranuar se ëndërron të luajë me ‘Los Blancos’, por ata nuk kanë dëshirë të paguajnë pagën e tij 15 milionë euro në vit.

Madrilenët do të kthejnë gjithë insistimin e tyre për të transferuar yllin e PSG, Kylian Mbappe.

Kurse, për mesfushën, alternativë do të jetë Eduardo Camavinga i Rennes.

Këto lëvizje, Real Madrid synon t’i finalizojë gjatë verës së ardhshme.

LAJMI I FUNDIT: Amir Rrahmani rezulton negativ, mposht koronavirusin

Kushtrim Guraj

Zemra e Maradonës peshonte 2 herë më shumë se një zemër normale

Kushtrim Guraj

Zidane: Nuk jap dorëheqje

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net