Policia del me detaje të reja për vdekjen tragjike të punëtorit në Bajgorë të Mitrovicës

Kosova
Policia del me detaje të reja për vdekjen tragjike të punëtorit në Bajgorë të Mitrovicës

Një ngjarje tragjike ka ndodhur dje në Bajgorë të Mitrovicës.

Atje një punëtor ka vdekur si pasojë e lëndimeve të marra pas aksidentimit me traktor.

Siç ka dhënë detaje policia, traktori është rrokullisur dhe e ka zënë viktimën.

Njësitë relevante kanë dal në vendin e ngjarjes, ku mjeku kujdestar ka konfirmuar vdekjen e tij.

Në konsultim me prokurorin, trupi i pa jetë i është dorëzuar familjarëve.

Gjysma e qytetarëve do të mund të tërheqin nga Trusti mesatarisht vetëm 31 euro

Opoja.net

Veliu raporton para deputetëve për hyrjen e ushtrisë serbe në Karaçevë

Opoja.net

Vetëm dy anëtarë të Qeverisë shkojnë në Kuvend në seancën për arsimin

Opoja.net

Gjysma e qytetarëve do të marrin vetëm 31 euro nga Trusti, nëse kalon ligji

Opoja.net

Inatet politike lënë bizneset pa përkrahje financiare

Opoja.net

Grupi ‘Radari’ në Viber me mbi 15 mijë anëtarë, tregohet edhe vendndodhja e policisë në orë policore

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net