Opoja.net

Presidenti i Barcelonës paralajmëron marrjen e vendimeve të rëndësishme për klubin

Sport
Presidenti i Barcelonës paralajmëron marrjen e vendimeve të rëndësishme për klubin

Bartomeu paralajmëron vendime të rëndësishme te Barcelona.

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka paralajmëruar marrjen e disa vendimeve të rëndësishme për klubin.

Ai humbjen 8:2 ndaj Bayern Munich e ka cilësuar tepër të rëndë.

“Kjo është një natë e vështirë, humbja është shumë e vështirë. Ne nuk ishim ekipi që jemi, apo klubi që përfaqësojmë.

“Sot ishte një katastrofë, dhe tani e tutje duhet të marrim disa vendime. Disa që kishim menduar tashmë t’i bënim, dhe të tjerët do t’i mendojmë në ditët e ardhshme”.

FIRMA JUAJ +383 45563059

“Sot nuk është një ditë për të folur për këtë, sot ne marrim një humbje kaq të dhimbshme. U kërkojmë falje tifozëve për këtë”.

Haziri pas fitores së Dritës: E zDriti Maqedoninë e Veriut dhe Ballkanin

Fari Kolloni

Presidenti Thaçi e quan historik kualifikimin e Dritës

Fari Kolloni

Drita mposht Sileksin, bën historinë në Europa Ligë

Fari Kolloni

Presidenti i Barcelonës numëron tashmë 20 mijë e 731 nënshkrime kundër tij

Fari Kolloni

FIFA e zbulon renditjen, kjo është pozita e re e Kosovës

Fari Kolloni

Formacioni ‘bombastik’ i Mourinhos me Balen

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net