Opoja.net

Presidenti i Lazios premton para për lojtarët, në rast se shpallen kampionë

Sport
Presidenti i Lazios premton para për lojtarët, në rast se shpallen kampionë

Do të jetë një fund sezoni i nxehtë për Lazion nëse ky kampionat do të rifillojë pasi Claudio Lotito ka vendosur të hapë thesin.
10 milionë euro është premia që ka vendosur numri një i Lazios në rast triumfi të bardhekaltërve në këtë sezonë të Serie A.
Aktualisht Lazio ka një pikë më pak se Juventusi kur mbeten për të luajtur edhe 12 raunde deri në fund të sezonit.
400 mijë euro do të jetë shpërblimi për Thomas Strakoshën me shokë.
Për momentin Lazio ka siguruar një vend në Champions për sezonin e ardhshëm.
 

Loading...

Mos i humb

Manchester United dhe Manchester City në garë të madhe për dy super-lojtarët e Seria A

Fari Kolloni

Milan nuk heq dorë, po synon transferimin e mbrojtësit 60 milionësh

Fari Kolloni

Man Utd blindon këtë lojtar

Fari Kolloni

Pas humbjes nga Bologna, Conte kaloi një orë në zhveshtore me lojtarët e Interit

Fari Kolloni

Napoli e mposht Romën, shpreson në një vend në Ligën e Kampionëve

Fari Kolloni

Shkëlqen Messi, Barcelona mposht bindshëm Villarrealin

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net