Opoja.net

Presidenti Thaçi: Nuk do ta lejoj largimin e ushtarëve amerikanë nga Kosova (VIDEO)

Kosova

Të dërguarit e Uashingtonit dy ditë më parë në Prishtinë thanë, sipas burimeve, se nëse nuk hiqet taksa ndaj Serbisë, atëherë trupat amerikane mund të largohen nga Kosova.

Për këtë ka folur presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i cili dje qëndroi në Tiranë në Samitin e Dytë të Diasporës.

Ndiqeni deklarimin e plotë të Thaçit për këtë çështje:

Loading...

Mos i humb

12 fëmijë të lindur në 2008-en, vit kur lindi Kosova, pjesëmarrës në Kuvendin e Kosovës

Opoja.net

Pas 35 vite punë në Zvicër, mërgimtari kthehet në vendlindje për të investuar (Video)

Opoja.net

Rrënqethëse, ish-ushtari tregon çka u kishte thënë Adem Jashari mëngjesin e 5 Marsit

Opoja.net

Prizren: Godet tri shtylla dhe rrokulliset, tre persona të lënduar në vetaksident

Opoja.net

“Leni UÇK-në rehat, ajo i takon vetëm popullit”

Opoja.net

Pacientët nuk e pëlqejnë ushqimin në QKUK

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net