Opoja.net

Presidenti Thaçi, sot dekoron me titullin “Hero i Kosovës” dëshmorin Xhemajli Berisha

Kosova
Presidenti Thaçi, sot dekoron me titullin “Hero i Kosovës” dëshmorin Xhemajli Berisha

Për nder të 30-vjetorit të rënies në altarin e lirisë, të Dëshmorit të Kombit, Xhemajli Berisha, nën patronatin e Ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, sot mbahet akademi përkujtimore.

Me këtë rast, Presidenti i Kosovës do ta dekorojë dëshmorin Xhemajli Berisha me titullin “Hero i Kosovës”.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Akademia do të mbahet në Shtëpinë e Kulturës “Xhemajl Berisha” në Prizren.

Asamblistë dhe biznesi i babait të kryetarit të Prizrenit përfitojnë nga komuna, kjo mund të përbëjë shkelje

Opoja.net

Prizreni dhe 5 komuna tjera pajisen me aparatin RT-PCR

Opoja.net

Trusti tregon mënyrën dhe kushtet e aplikimit për 10 për qindëshin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net