Opoja.net

Prezantohet zyrtarisht telefoni i ri Nokia 3310

Teknologji
Prezantohet zyrtarisht telefoni i ri Nokia 3310

Është prezantuar zyrtarisht pajisja e re Nokia 3310.

Telefoni ikonik është kthyer në version të ri nga gjiganti finlandez.

Prezantimi u bë në konferencën në Barcelonë, ndërsa kompania nuk dha shumë detaje për të, përpos atyre që e kanë veçuar gjithmonë.

Pajisja e re ka ekran 2.4-inç dhe peshon 79.6 gramë. Ka hapësirë për dy micro-SIM kartela.

Nokia 3310 do të mbajë baterinë për 22 orë nëse jeni duke biseduar dhe për 1 muaj të plotë pa biseda.

Telefoni ikonik ka edhe video-lojën e njohur “Snake”.

Kjo pajisje do të kushtojë 50 euro.

 

 

Loading...

Mos i humb

Facebook dhuron maska mbrojtëse kundër koronavirusit

Opoja.net

Zgjerohet App Store – Apple e inkuadron edhe Kosovën

Opoja.net

Coronavirusi: A duhet ta pastrojmë telefonin shpesh?

Opoja.net

Superkompjuteri që identifikon kimikatet në përhapjen e koronavirusit

Opoja.net

Gati një aplikacion për koronavirusin, kjo është mënyra si do të funksionojë

Opoja.net

Bill Gates paralajmëroi për një pandemi për vite me rradhë: “Ne nuk jemi gati”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net