Opoja.net
Meka Mish

Prizren: 16-vjeçarja pritet të bëhet nënë

Në spitalin e Prizrenit, në repartin e Gjinekologjisë, dje rreth orës 08:30, është pranuar një e mitur e komunitetit Ashkali, e cila kishte shkuar për të lindur.

16-vjeçarja ka bashkëjetuar me të dyshuarin për një viti
Sipas deklaratës së 16-vjeçares, ajo ka bashkëjetuar me të dyshuarin e komunitetit Ashkali për rreth një vit.

Sipas saj qëllimi i tyre ishte të krijojnë familje, bëhet e ditur në raportin e policisë.

Lidhur me rastin është intervistuar i dyshuari dhe disa dëshmitarë. Pas njoftimit të prokurorit, me urdhërin e tij rasti do të hetohet dhe do të procedohet në procedurë të rregullt./rtv21Media

Gjiganti

Mos i humb

Al Jazeera: Vuçiq po e përdor Kosovën si karrem për opozitën në Serbi

Opoja.net

Përkujtohen 27 të masakruarit e Lagjes së Trimave

Opoja.net

Fundjava në Kosovë me mot të ndryshueshëm

Opoja.net

Cakaj: Ibrahim Rugova, arkitekt politik i Kosovës

Opoja.net

Haradinaj takon Jahjagën, flasin për shënimin e 20-vjetorit të intervenimit të NATO-s në Kosovë

Opoja.net

Rritet bashkëpunimi mes Policisë së Kosovës dhe asaj gjermane

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net