Opoja.net
Meka Mish

Prizren: 16-vjeçarja pritet të bëhet nënë

Në spitalin e Prizrenit, në repartin e Gjinekologjisë, dje rreth orës 08:30, është pranuar një e mitur e komunitetit Ashkali, e cila kishte shkuar për të lindur.

16-vjeçarja ka bashkëjetuar me të dyshuarin për një viti
Sipas deklaratës së 16-vjeçares, ajo ka bashkëjetuar me të dyshuarin e komunitetit Ashkali për rreth një vit.

Sipas saj qëllimi i tyre ishte të krijojnë familje, bëhet e ditur në raportin e policisë.

Lidhur me rastin është intervistuar i dyshuari dhe disa dëshmitarë. Pas njoftimit të prokurorit, me urdhërin e tij rasti do të hetohet dhe do të procedohet në procedurë të rregullt./rtv21Media

Mos i humb

Universiteti i Prizrenit bën thirrje që studentët të mos shqetësohen

Opoja.net

Zbulohet sa është vlera e pagave që marrin infermierët e Kosovës në Gjermani

Opoja.net

Mbyllet Universiteti i Prizrenit

Opoja.net

Lituania pro heqjes së vizave për Kosovën, Finlanda e rezervuar

Opoja.net

Mërgimtarët ia mësyjnë Kosovës, deri në 30 minuta pritje në Merdare

Opoja.net

Në Kosovë shënohet Dita e Popullsisë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net