Opoja.net

Prizren, BIK ndan mishin me veturë të kufomave (Video)

Kosova
Prizren, BIK ndan mishin me veturë të kufomave (Video)

Këshilli i Bashkësisë Islame në Prizren shfrytëzoi mjetin e transportit për bartjen e kufomave për të shpërndarë mishin e kurbanëve nëpër familje.

Për qytetarët kjo ishte e papranueshme. Ata kanë thënë se rrezikohen nga përhapja e ndonjë epidemie.

Loading...

Mos i humb

Ramadani jep lajmin e fundit për vitin e ri shkollor, tregon se a do të filloi nëpër shkolla

Opoja.net

Sot veteranët e dorëzojnë kërkesën në Kuvend për ndryshimin e ligjit të Speciales

Opoja.net

Mjeku Bajgora: Emërgjenca e stërngarkuar, po pranojmë 200-230 raste në ditë

Opoja.net

Gjashtë muaj luftë me pandeminë, mjekët në Kosovë të stërlodhur

Opoja.net

Kryetari i SBASHK-ut: Mësimi do të ndërpritet nëse situata me Covid-19 përshkallëzohet

Opoja.net

Qeveria e Kosovës miraton dhe publikon 15 masat e Programit të Rimëkëmbjes Ekonomike

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net