Opoja.net

Prizren, lëndohet një person teksa punonte

Kosova
Prizren, lëndohet një person teksa punonte

Një person është lënduar dje në Prizren teksa ishte duke punuar, njofton Klan Kosova.

Sipas policisë i njëjti është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Sipas mjekëve viktima është jashtë rrezikut për jetë. Rasti është duke u hetuar.

Loading...

Mos i humb

Të enjten, shi dhe borë — por si do të jetë moti në Kosovë gjatë ditëve pasuese?

Opoja.net

Cakaj – Kurtit: Që doni i ndërrojmë flamurat

Opoja.net

Erdhi dita për shkarkime, këta janë zyrtarët që e pësuan nga Albin Kurti

Opoja.net

Ku do të shkojnë paratë e kursyera nga zvogëlimi i rrogave të Qeverisë?

Opoja.net

Sllovenia mbështet liberalizimin e vizave për Kosovën

Opoja.net

Rexhep Qosja: Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net