Opoja.net

PSG dhe Liverpooli në ‘luftë’ për yllin e Bayern Munich

Sport
PSG dhe Liverpooli në ‘luftë’ për yllin e Bayern Munich

PSG rivalizon Liverpoolin për Thiagon.

Gjiganti francez pritet që të paguajë çmimin që kërkon Bayerni për mesfushorin.

Paris Saint-Germain janë gati ta transferojnë thiafo Alcantara nga Bayern Munich, shkruan sot Le 10 Sport.

Kampionët e Bundesligës kanë konfirmuar që mesfushori spanjoll mund të largohet pasi që ai ka refuzuar zgjatjen e kontratës, por ata po kërkojnë 30 milionë euro për të.

PSG duket se ka kaq para për të dhënë për të dhe pritet që ta sjell atë në kryeqytetin francez.

Për shërbimet e Thiagos të interesuar janë paraqitur edhe Liverpool.

Loading...

Mos i humb

Barcelona 3:1 Napoli, këto janë notat e lojtarëve

Fari Kolloni

Kompletohen çiftet çerekfinaliste, mësohet se kush me kë do të përballet

Fari Kolloni

Agjenti konfirmon gjithçka, kjo do të jetë e ardhmja e Lautaros

Fari Kolloni

Bayern – Chelsea, shënohet një super-gol në këtë ndeshje

Fari Kolloni

Pirlo trajner i Juventusit?

Fari Kolloni

Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net