Opoja.net

PSG do Kubo-n, por jo edhe ai PSG-në

Sport
PSG do Kubo-n, por jo edhe ai PSG-në

Paris Saint-Germain dëshiron që ta transferojë mesfushorin e Real Madrid-it, Takefusa Kubo, sipas raportimeve nga AS.
Sidoqoftë, i huazuari te Mallorca tashmë ka refuzuar një ofertë prej 4 milionë eurosh në vit nga kampionët e Francës, si dhe madrilenët nuk e kanë ndërmend që ta shesin 19 vjecin.
Kubo ka një klauzolë lirimi prej 250 milionë eurosh dhe për më tepër dëshiron që të mbetet tek Mbretërit dhe ta dëshmojë veten sezonin e ardhshëm.

Loading...

Mos i humb

Milan shkëlqen kundër Lazios, festa nis në Juventus

Fari Kolloni

Lajmet për shkarkimin e tij, flet trajneri i Barcelonës

Fari Kolloni

Chelsea me këtë formacion synon ta mposht Watfordin

Fari Kolloni

Milanit po ia vështirëson punën Arsenal dhe PSG për transferimin e yllit të madh

Fari Kolloni

Milani humb durimin ndaj Piolit, Rangnick brenda 9 ditësh mund të arrijë në San Siro

Fari Kolloni

Arsenal me ofertë të ‘ҫmendur’ për Antonie Griezmann

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net