Opoja.net

Publikohen detajet e Samsung Galaxy S7, pritet të lansohet më 10 qershor

Teknologji
Publikohen detajet e Samsung Galaxy S7, pritet të lansohet më 10 qershor

Janë publikuar detajet e versionit Active të Samsung Galaxy S7.

Telefoni i ri pritet të vijë me bateri të fuqishme 4000mAh, një e treta më shumë se modeli standard S7.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Specifikat tjera përfshijnë ekranin 5.1-inç QHD Super AMOLED, procesor Snapdragon 820, 4GB RAM, 32GB hapësirë të brendshme dhe sistem operativ Android 6.0 Marshmallow.

Sa i përket kamerës, telefoni do të ketë kamerë prapa 12MP dhe 5MP për ‘selfie’ si te telefonat S7 dhe S7 edge.

S7 Active, që është version rezistent ndaj ujit, është 185 gramë i rëndë dhe 9.9 milimetra i hollë. Ai pritet të lansohet më 10 qershor.

Në një katër persona shprehet se ata do të “humbin gjithçka” nëse humbin telefonin

Opoja.net

BMW kundër Audi në borë, shikoni cila fiton

Opoja.net

Tre gjëra në rrjete sociale që mund t’iu ndëshkojnë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net