Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Everton – Liverpool

Sport
Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Everton – Liverpool

Sot me fillim nga ora 13:30 do të zhvillohet derbi i njohur në Angli ai ndërmjet Evertonit e Liverpoolit, duel ky në kuadër të xhiros së pestë në Premierligë.

Jurgen Klopp do ta ketë një sfidë të vështirë para vetit, pasi do të përballet me një skuadër që e udhëheq Ancelotti.

Tashmë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare për këtë ndeshje të madhe.

Stadiumi “Fadil Vokrri” pritet të bëhet me 21 mijë ulëse

Kushtrim Guraj

Zidane pas humbjes kundër Shakhtarit: Do ta gjej një zgjidhje

Kushtrim Guraj

FIFA publikon renditjen e re – Kosova dhe Shqipëria pësojnë rënie në ranglistë

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net