Rashica 90 minuta, Vitesse fiton si mysafir

Sport
Rashica 90 minuta, Vitesse fiton si mysafir

Përfaqësuesi më i ri i Kosovës, Milot Rashica, ka qenë 90 minuta në fushë sot ku ekipi i tij, Vitesse, ka shënuar Ötore si mysaÖr ndaj Rodës, shkruan Opoja.net.

Kjo ka qenë Ötorja e dytë e Vitesses këtë stinor në Eredivisie, prej 3 xhirove të zhvilluara, ndërsa të dyjat kanë ardhur si mysaÖr.

Kante po largohet nga Chelsea?

Kushtrim Guraj

Në Shqipëri vazhdon bojkotimi i futbollit

Kushtrim Guraj

Shkëlqimi dhe rënia e Alexandre Pato

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net