Opoja.net

Rashica në 11-shen startuese në ndeshjen Freiburg – Werder Bremen

Sport
Rashica në 11-shen startuese në ndeshjen Freiburg – Werder Bremen

Bundesliga gjermane vazhdon sot me ndeshjet e javës së 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi më shumë se dy muaj për shkak të pandemisë së koronavirusit.
Një nder ndeshjet interesante të cilat do të zhvillohet sot është edhe ajo ndërmjet Freiburg dhe Werder Bremenit, transmeton Klan Kosova.
Tashmë të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare, ndërsa tek Bremeni në 11shen startuese gjendet edhe ylli kosovar, Milot Rashica.
Ja formacionet zyrtare:

Kujtojmë që kjo ndeshjet fillon nga ora 15:30./KP/
klankosova.tv

Loading...

Mos i humb

Kthehet Superliga e futbollit (VIDEO)

Kushtrim Guraj

Juventus arrin marrëveshje me Veronan për Kumbullën

Kushtrim Guraj

Real Madrid me ofertë të madhe për Havertz

Kushtrim Guraj

United beson në marrëveshjen me Pogbën

Kushtrim Guraj

Arbër Zeneli nostalgjik për topin

Kushtrim Guraj

Vdes Steve Priest, basisti i bendit “The Sweet”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net