Opoja.net

Rashica nuk po ndalet me gola te Werder Bremeni, tani i shënon Freiburgut

Sport

Werder Bremeni është duke e mposhtur Freiburgin 1-0 në kuadër të javës së dhjetë në Bundesligë.

Ku kishin kaluar vetëm nëntë minuta lojë, Milot Rashica e ka kaluar Werderi në epërsi me një gol të bukur, derisa asistuesi ishte Yuya Osako.

Ylli vushtrrias po kalon nëpër një formë të lartë në këtë sezon në Bundesligë, derisa deri më tani ka arritur të shënojë katër gola.

Reprezentuesi i Kosovës deri më tani është lojtari më i dalluar i skuadrës gjermane dhe po kërkohet nga disa skuadra evropiane. /Telegrafi/

Mos i humb

Xhaka afër kalimit te Milani

Opoja.net

Challandes publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

Opoja.net

Agjenti Lala dhe drejtori sportiv i Werderit flasin për të ardhmen e Rashicës

Opoja.net

Edon Zhegrova, lojtari më i mirë i ndeshjes Basel – Getafe

Opoja.net

Juventusi e ka shënuar golin e 300-të në Ligën e Kampionëve

Opoja.net

FFK del me njoftim për biletat e ndeshjes Kosovë – Angli, zbulohen data e shitjes edhe çmimet

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net