Opoja.net

Reagimi qesharak i vogëlushit kur sheh mustaqet e vizatuara në fytyrë (Video)

Kuriozitete

Ozzie Badlock nga Bristoli i Anglisë, është zemëruar shumë, kur ka parë mustaqet e vizatuara në fytyrë.

Madje, atij i kanë thënë se ato ia vizatoi lodra që cilësohet si ndihmësi i Babagjyshit të Vitit të Ri, duke bërë që ai ta hedhë për toke, transmeton Telegrafi.

Pamjet e reagimit qesharak të vogëlushit, janë shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale, pasi janë edhe festat e fundvitit.

Kjo lodër fshihet prej prindërve, prej 1 dhjetorit deri në përfundimin e festave, që të ‘vëzhgojnë veprimet e të vegjëlve dhe të raportojnë në Polin e Veriut’.

Varësisht prej sjelljeve që kanë, vendoset edhe për dhuratat që do t’ju a sjellin. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Gruaja më pjellore në botë me 44 fëmijë, më në fund ndalon lindjet

Opoja.net

Ky është amerikani që fitoi dy herë nga katër milionë dollarë në llotari

Opoja.net

Dy vëllezër vdesin natyrshëm brenda 20 orëve (VIDEO)

Opoja.net

Familja Alibajro, farkëtarët e vjetër të Prizrenit, tre shekuj traditë (VIDEO)

Opoja.net

Jahjaga takon djaloshin kosovar me koeficient të inteligjences 145

Opoja.net

74 vjeçari nga Prekazi që ëndërr kishte të bëhej futbollist, zbavitet me fëmijë livadheve të fshatit (VIDEO)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net