Opoja.net

Real Madrid – Deportivo Alaves, publikohen formacionet zyrtare

Sport
Real Madrid – Deportivo Alaves, publikohen formacionet zyrtare

Sonte do të zhvillohet ndeshja mes Real Madridit dhe Deportivo Alaves.

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Madrid – Deportivo Alaves.

Real Madrid luan në ‘Alfredo Di Stefano’, kundër Alaves, në kuadër të xhiros së 35-të në La Liga.

‘Los Blancos’ janë në rrugë të mirë për të fituar titullin e kampionit dhe me këtë motivim shihen favoritët absolut për tri pikët.

Ndeshja mes Real Madrid dhe Deportivo Alaves do të luhet me fillim nga ora 22:00.

Më poshtë u sjellim formacionet zyrtare:

Real:

Loading...

Mos i humb

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

Fari Kolloni

Manchester City në epërsi pas gabimit amatoresk të yllit të Real Madridit

Fari Kolloni

Lazio – Muriqi, vjen lajmi me i fundit nga Italia

Fari Kolloni

Presidenti Thaçi kujton medaljen e artë të Kosovës në Rio

Fari Kolloni

Para ndeshjes ndaj Man City, Zidane jep lajmin e madh

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net