Opoja.net

Real Madrid me ofertë të madhe për Havertz

Sport
Real Madrid me ofertë të madhe për Havertz

Talenti gjerman ka marrë vëmendjen e Los Blancos.
Skuadra Real Madrid ia ka ofruar Bayer Leverkusenit 80 milionë euro për mesfushorin Kai Havertz, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.
Sipas Bild, Los Blancos është e gatshme që ta dorëzojë shumën e lartcekur, por klubi i Bundesligës shpreson t’i marrë të paktën 100 milionë euro për lojtarin tyre.
Havertz i cili është gjithashtu në shënjestrën e Bayernit, ka shënuar 15 gola dhe kë bërë tetë asistime në këtë sezon.

klankosova.tv

Loading...

Mos i humb

Manchester United dhe Manchester City në garë të madhe për dy super-lojtarët e Seria A

Fari Kolloni

Milan nuk heq dorë, po synon transferimin e mbrojtësit 60 milionësh

Fari Kolloni

Man Utd blindon këtë lojtar

Fari Kolloni

Pas humbjes nga Bologna, Conte kaloi një orë në zhveshtore me lojtarët e Interit

Fari Kolloni

Napoli e mposht Romën, shpreson në një vend në Ligën e Kampionëve

Fari Kolloni

Shkëlqen Messi, Barcelona mposht bindshëm Villarrealin

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net