Real Madrid merr vendimin e madh për Ceballos

Sport
Real Madrid merr vendimin e madh për Ceballos

Real Madridi do ta mbaj Ceballosin.

Real Madridi është gati që ta mban në skuadër Dani Ceballos pas rikthimit të tij nga Arsenal ku kalojë një sezon si i huazuar

Sipas asaj që raporton gazeta AS, Ceballos megjithatë mund të huazohet përsëri pas ndeshjeve parasezonale, por kësaj radhe jo në Angli por në Spanjë të skuadra e Real Betis.

Skuadra nga Santiago Bernabeu ka kthyer sot në skuadër edhe Martin Odegaard.

Gazeta raporton që pas eliminimit nga Liga e Kampionëve Zidane dëshiron që të punojë pak më afër më dy mesfushorët.

FIRMA JUAJ +383 45563059

Më parë është menduar se Ceballos do të rikthehet përsëri në Arsenal si i huazuar edhe për një sezon, madje disa media kanë raportuar se Arsenali mund ta blejë kartonin e tij.

Lamtumirë Milan, Paqueta po transferohet te klubi i madh francez

Fari Kolloni

Bombë nga Italia: Milan i’a ‘vjedh’ nga duart Depayn Barcelonës!

Fari Kolloni

Haziri pas fitores së Dritës: E zDriti Maqedoninë e Veriut dhe Ballkanin

Fari Kolloni

Presidenti Thaçi e quan historik kualifikimin e Dritës

Fari Kolloni

Drita mposht Sileksin, bën historinë në Europa Ligë

Fari Kolloni

Presidenti i Barcelonës numëron tashmë 20 mijë e 731 nënshkrime kundër tij

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net