Opoja.net

Real Madridi merr vendimin e papritur për këtë lojtar

Sport
Real Madridi merr vendimin e papritur për këtë lojtar

Real Madridi mori vendimin e papritur për lojtarin e njohur.

Arsenal mund të kalkulojë edhe për një sezon në Ceballos.

Dani Ceballos ka qenë në mesin e lojtarëve më të mirë tek Arsenal këtë sezon, edhe pse nuk ka luajtur në të gjitha ndeshjet.

Mesfushori spanjoll luajti si i huazuar nga Real Madrid, dhe me merkaton që po afron, flitet shumë për të ardhmen e tij.

Sipas raportimeve të ‘Onda Cero’, Real Madrid janë gati të zgjasin huazimin e Ceballos tek Arsenal, transmeton lajmi.net.

Real Betis është një nga skuadrat që janë interesuar për Ceballos, i cili me këtë skuadër luante mes viteve 2014 dhe 2017.

Lojtari thuhet se preferon më shumë qëndrimin në Londër.

Loading...

Mos i humb

Barcelona 3:1 Napoli, këto janë notat e lojtarëve

Fari Kolloni

Kompletohen çiftet çerekfinaliste, mësohet se kush me kë do të përballet

Fari Kolloni

Agjenti konfirmon gjithçka, kjo do të jetë e ardhmja e Lautaros

Fari Kolloni

Bayern – Chelsea, shënohet një super-gol në këtë ndeshje

Fari Kolloni

Pirlo trajner i Juventusit?

Fari Kolloni

Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net