Opoja.net

Reali fiton, por mbetet prapa Barcelonës

Sport
Reali fiton, por mbetet prapa Barcelonës

Real Madridi ka shënuar fitore prej 0-2 kundër Deportivo La Corunas, raporton Koha.net.

Në këtë ndeshje fjalën kryesore e pati portugezi Cristiano Ronaldo, i cili shënoi dy golat për Los Blancos në minutat 7 dhe 25.

Përkundër kësaj fitore Real Madridi dështoi të ndal Barcelonën që të shpallet kampion i La Ligas, duke përfunduar prapa saj me vetëm një pikë më pak.

Ermal Bojaxhiu nga Plava, pjesë e Bundesligës gjermane

Fari Kolloni

Muriqi së paku dy javë jashtë fushës

Kushtrim Guraj

Klopp mendon shitjen e Shaqirit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net