Opoja.net

Renditja më e fundit e kombëtareve të vendeve të treta në Euro 2016 (Foto)

Sport
Renditja më e fundit e kombëtareve të vendeve të treta në Euro 2016 (Foto)

Sllovakia me barazimin kundër Anglisë ka bërë që të zë vendin e parë në renditjen e ekipeve më të mira të treta.

Shqipëria ende mbetet në pozitën e tretë të ekipeve më të mira në vendet e treta.

Për një kualifikim të kuqezinjve, Çekia duhet të barazoj ose mos të humbas me më shumti diferencë se sa dy gola kundër Turqisë, ndërsa Republika e Irlandës duhet të barazoj ose humbas prej Italisë.

Kujtojmë se nesër takohen Turqia dhe Republika Çeke, ndërsa Belgjika dhe Suedia do të takohen pasnesër.

mass

LAJMI I FUNDIT: Amir Rrahmani rezulton negativ, mposht koronavirusin

Kushtrim Guraj

Zemra e Maradonës peshonte 2 herë më shumë se një zemër normale

Kushtrim Guraj

Zidane: Nuk jap dorëheqje

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net