Opoja.net

Rilindja e Kosovës e mposhtë Opojën

Opoja Sport

K.F.RILINDJA E KOSOVES – K.F. OPOJA 2 : 1

Golin e vetëm për K.F. OPOJA shënoi Pajtim Shala

Stafi dhe lojtarët e K.F. OPOJA falendërojn K.F. RILINDJA E KOSOVES për mikpritjenë./Opoja.Net/

Mos i humb

Kryesuesi në Dragash tregon si ndodhën gabimet me vota për PDK-në

Opoja.net

Zbulohen keqpërdorime në numërimin e votave në Dragash

Opoja.net

Në fshatin Kuk të Dragashit gjenden 94 mina të pashpërthyera që nga lufta e fundit në Kosovë

Opoja.net

Policia arreston dy persona në Dragash – Ua konfiskon pistoletat!

Opoja.net

“Solid” hap fabrikë në Dragash, kërkon 90 punëtore

Opoja.net

Ndodhë për herë të parë në histori të Topit të Artë, fituesi nuk është në listë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net