Opoja.net

Rivalët madrilenë vihen pas Ajer

Sport
Rivalët madrilenë vihen pas Ajer

Mbrojtësi i Celtic-ut, Kristoffer Ajer, ka ngjallur interesim nga rivalët madrilenë, Real Madrid dhe Atletico Madrid, sipas raportimeve nga Football Espana.
Norvegjezi pritet që të largohet nga “Parkhead” në të ardhmen e afërt, pasi që performancat e tij të mira kanë kapur vëmendjen e top klubeve të tjera evropiane.
Në tre vjet te klubi më i trofeshëm skocez, qendërmbrojtësi ka arritur t’i regjistrojë 127 paraqitje, duke arritur që t’i shënojë pesë gola.

Loading...

Mos i humb

Milan shkëlqen kundër Lazios, festa nis në Juventus

Fari Kolloni

Lajmet për shkarkimin e tij, flet trajneri i Barcelonës

Fari Kolloni

Chelsea me këtë formacion synon ta mposht Watfordin

Fari Kolloni

Milanit po ia vështirëson punën Arsenal dhe PSG për transferimin e yllit të madh

Fari Kolloni

Milani humb durimin ndaj Piolit, Rangnick brenda 9 ditësh mund të arrijë në San Siro

Fari Kolloni

Arsenal me ofertë të ‘ҫmendur’ për Antonie Griezmann

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net