Opoja.net

Robin Krasniqi kthehet në shtëpinë e vjetër

Sport
Robin Krasniqi kthehet në shtëpinë e vjetër

Kampioni momental i boksit Robin Krasniqi, nuk u kthye në shtëpi pa e vizituar agjensionin më të vjetër të marketingut në Kosovë, Zero Pozitive Publicis.

Ai sot ishte prezent në hapësirat e reja të Zero Pozitive Publicis, për t’i nderuar stafin e këtij agjensioni të cilët kanë punuar kohë të gjatë në krijimin e brend-imazhit të Robin Krasniqit, kampionit të botës në boks.

Stafi kreativ i Zero Pozitive Publicis, vite më parë ka realizuar llogon identifikuese të Robin Krasniqit të cilën sot e mbanë me shumë krenari si kampion bote.

Kujtojmë gjithashtu se ky agjension ishin ndër të parët që kishin bashkëpunuar me kampionin tonë të botës në realizimin e vieo-reklamave të ndryshme.

Robin Krasniqi, u shpreh se është shumë mirënjohës për gjithë punën e këtij agjensioni në realizimin e brend identiteti të tij, dhe llogos me të cilën ai përfaqësohet në botë.

The post Robin Krasniqi kthehet në shtëpinë e vjetër appeared first on FaktePlus.

Neymar kthehet me gol te PSG

Kushtrim Guraj

Xhaka refuzon të largohet nga Arsenali

Kushtrim Guraj

Real Madridi publikon listën e lojtarëve ndaj Interit, tri mungesa të mëdha

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net