Opoja.net

Ronaldinho i magjishëm edhe në futsall, shënon 5 gola (Video)

Sport
Ronaldinho i magjishëm edhe në futsall, shënon 5 gola (Video)

Një nga futbollistët më spektakolar, Ronaldinnho ka treguar aftësitë e tij edhe në futsall.

Liga indiane e futsallit këtë verë është pasuruar me ish-yllin e Barcelonës, i cili është duke argëtuar shikuesit në këtë ligë, transmeton Koha.net.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Braziliani ndihmoi ekipin e tij, Goa me 5 gola në fitoren prej 7-2 kundër Scholes Bangalore, duke treguar edhe njëherë lëvizjet e tij të magjishme me top.

Golat e tij mund t’i shikoni në videon më poshtë.

https://youtu.be/FUHrRs5cBZU

Bayerni i pari, Reali bie shumë poshtë – e kalojnë Barça dhe Juve

Kushtrim Guraj

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj

“Me mungojnë shumë tifozët”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net