Opoja.net

Ronaldo i përlotur largohet nga loja

Sport
Ronaldo i përlotur largohet nga loja

Cristiano Ronaldo nuk ka arritur të shijojë finalen e madhe ndaj Francës në Euro 2016 duke u larguar nga ndeshja pas vetëm 24 minutash.

Ylli i Real Madridit u lëndua në një duel me Dimitri Payetin dhe në minutën e 24-të u detyrua të largohej duke u zëvendësuar nga Quaresma.

Ronaldo doli nga fusha me lot në sy.

Ylli portugez u duartrokit nga të gjithë dhe mori përkrahjen edhe të trajnerit të Francës, Didier Deschamps.

U zhvillua ndeshja revyale për nder të 28 Nëntorit ndërmjet Veteranëve të futbollit dhe FSK-së

Opoja.net

Urimi i kapiteni legjendar për 28 Nëntor

Kushtrim Guraj

Vendimet e fundit të Komisionit Disiplinor, e pësojnë Trepça ’89, Llapi dhe Feronikeli

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net