Opoja.net

Ronaldo mund të largohet nga Juventusi, ka në dispozicion dy oferta joshëse

Sport
Ronaldo mund të largohet nga Juventusi, ka në dispozicion dy oferta joshëse

E ardhmja e Cristiano Ronaldos vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

35-vjeçari ka kontratë me Juventusin deri në verën e vitit 2022 momentalisht.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Por, “Don Balon” raporton se ai mund të largohet nga Juventusi në verën e ardhshme.

Sipas mediumit në fjalë, Ronaldo ka dy oferta në dispozicion – një nga Paris Saint-Germain dhe një nga Kina.

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë deri në afatin kalimtar veror.

The post Ronaldo mund të largohet nga Juventusi, ka në dispozicion dy oferta joshëse appeared first on FaktePlus.

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimëshe

Kushtrim Guraj

Arsyet që e shtyjnë Messin të pranojë ofertën e PSG-së

Kushtrim Guraj

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net