Rritet numri i viktimave dhe rasteve të reja me koronavirus në Itali

Rajoni
Rritet numri i viktimave dhe rasteve të reja me koronavirus në Itali

Italia ka shënuar 1589 raste të reja dhe 15 viktima nga koronavirusi.

Ky është bilanci i Covid-19 në Itali gjatë 24 orëve të fundit.

Me shifrat e sotme, që duhet thënë se kanë pësuar rritje ditët e fundit, numri total i të infektuarve arrin në 298,156 persona, ndërsa ai i të vdekurve në 35.707, përcjell Ora Neës.

Presidenti Trump thotë se e ka mundur koronavirusin

Opoja.net

Gratë hezitojnë të kontrollohen për kancer të gjirit në pandemi

Opoja.net

Mohimi i pronësisë, hebrenjtë kërkojnë rikthimin e tyre

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net