Opoja.net

Rystem Shala nga K.F Opoja tek Sampdoria

Opoja Sport

Rystemi është njëri nga lojtarët më të mirë të KF OPOJA, asistuesi më i mirë i klubit dhe njeri nga golashenuesit më të mirë. Ai është autori i golit të parë të KF OPOJA. 

Deri në janar do të jetë i huazuar te Sulmona Calcio, e nga janari do të jetë pjesë e të rinjëve të Sampdorias.

Klubi i Futbollit Opoja i ka shprehur suksese dhe të mirat në futboll e në jetë. Kemi besim se RYSTEM SHALA do t’i prek majat e futbollit! janë shprehur ata, trasmeton Opoja.net

Maradona nuk ‘mundi të prehej në paqe’, tifozët hynë në ndërtesën e presidencës, policia i largoi me dhunë ata

Kushtrim Guraj

Lajm i papritur nga Argjentina, Maradona ka nënshkruar të mos varroset, zbulohet çfarë ka kërkuar legjenda e futbollit

Kushtrim Guraj

Punonjësi i funeralit bënë foto me kufomën e legjendës argjentinase dhe kritikohet pafundësisht në rrjetet sociale

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net