Opoja.net

Sadiku shënon gol të bukur me kokë nga jashtë zonës

Sport
Sadiku shënon gol të bukur me kokë nga jashtë zonës

Armando Sadiku ka vazhduar me formë të mirë në La Liga 2 me skuadrën e tij Malaga.

Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë ka realizuar një tjetër gol në futbollin spanjoll.

Malaga ka triumfuar në udhëtim te Deportivo La Coruna me rezultat të pastër 0-2, ndërsa goli i dytë në ndeshje u shënua nga elbasanasi.

Reprezentuesi i Shqipërisë realizoi me kokë nga jashtë zonës, pas një gabimi të portierit vendas.

Për Sadikun ky ishte goli i tret

Sadiku gol on Vidnews.

Loading...

Mos i humb

Grupi i mundshëm i Kosovës në rast se kualifikohet nga Liga e Kombeve

Opoja.net

Mërgim Vojvoda: Ne e duam me zemër Kosovën

Opoja.net

Anglia me ndryshime të mëdha, formacioni i mundshëm ndaj Kosovës

Opoja.net

Formacioni i mundshëm i Kosovës në duel me Anglinë, Challandes pritet të bëjë disa ndryshime

Opoja.net

Kosova pret Anglinë për ta përmbyllur një cikël fantastik të kualifikimeve për Evropian

Opoja.net

Amir Rrahmani: Nuk do të ketë racizëm, në vendin tonë janë tifozë të lojtarëve dhe klubeve angleze

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net