Opoja.net

Sane tani zyrtarisht lojtar i Bayernit, mësohet se cilin numër e mori

Sport
Sane tani zyrtarisht lojtar i Bayernit, mësohet se cilin numër e mori

Sane tashmë është zyrtarisht lojtar i skuadrës së Bayern Munichut.

Leroy Sane ka marrë numrin 10 të Philippe Coutinho te skuadra e Bayern.

Tashmë është vërtetuar në çdo formë që Philippe Coutinho nuk do të jetë pjesë e Bayern Munich gjatë sezonit tjetër.

Zyrtarizimi i Leroy Sane te Bayern Munich gjatë ditës është përcjell edhe me publikimin e fanellës së tij.

Siç është parë nga fotografitë, anësori gjerman do të ketë numrin 10 në fanellën e bavarezëve.

Këtë numër gjatë këtij sezoni i barti Philippe Coutinho, i cili nuk pati paraqitjet më të mira të mundshme.

Kujtojmë se numri 10 i Bayern viteve të fundit është bartur nga Arjen Robben dhe Sane do të ketë një punë të madhe për të bërë edhe një herë numrin 10 ashtu siç ishte, pra një tmerr për mbrojtjet kundërshtare.

Loading...

Mos i humb

Bonaventura përshëndetet me Milanin

Fari Kolloni

Cavani aty ku askush s’e pritse

Fari Kolloni

Ndeshjet në Evropë, UEFA ua cakton laboratorin për testet e Covid-19 klubeve kosovare

Fari Kolloni

Manchester United i ofron 55 milionë euro yllin nga Serie A

Fari Kolloni

Milan identifikon zëvendësuesin e Bonaventuras

Fari Kolloni

E mposht Ronaldon, Dybala shpallet më i miri i sezonit në Serie A

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net