Opoja.net

Së shpejti lansohet Galaxy A7 me ekran të lakuar

Teknologji
Së shpejti lansohet Galaxy A7 me ekran të lakuar

Samsungu raportohet se shumë shpejt do të lansojë telefonin Galaxy A7 me ekran të lakuar në të dy anët.

Pajisja e re pritet të ketë ekran 5.7-inç Full HD me rezolucion 1920×1080 pixels dhe do të operojë me procesorin Exynos 7780.

Specifikat tjera përfshijnë 3 gigabajt RAM memorie dhe 32 gigabajt memorie të brendshme. Telefoni do të ketë sistemin operativ Android Marshmallow.

Në një katër persona shprehet se ata do të “humbin gjithçka” nëse humbin telefonin

Opoja.net

BMW kundër Audi në borë, shikoni cila fiton

Opoja.net

Tre gjëra në rrjete sociale që mund t’iu ndëshkojnë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net