Opoja.net

Seferi, sonte në ring përballë turkut

Sport
Seferi, sonte në ring përballë turkut

Boksieri i njohur nga Gostivari, Nuri Seferi, sonte do të dal në ring për të luftuar për titullin kampion të Europës në kategorinë WBO, njofton Opoja.net.

Seferi përballë tij do ta ketë boksierin turk, Firat Arslan, i cili ka 37 Ötore në 47 luftime në karrierë.

Meçi do të zhvillohet në Goppingen të Gjermanisë dhe do të Öllojë nga ora 19:00.

U zhvillua ndeshja revyale për nder të 28 Nëntorit ndërmjet Veteranëve të futbollit dhe FSK-së

Opoja.net

Urimi i kapiteni legjendar për 28 Nëntor

Kushtrim Guraj

Vendimet e fundit të Komisionit Disiplinor, e pësojnë Trepça ’89, Llapi dhe Feronikeli

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net