Opoja.net

Sërish lëkundje të forta të tërmetit në Tiranë e Durrës

Shqipëria
Sërish lëkundje të forta të tërmetit në Tiranë e Durrës

Lëkundjet të reja regjistrohen në këto momente në Tiranë dhe Durrës.

Lëvizjet sizmike kanë qenë shumë të forta, ndërsa kjo situatë ka shkaktuar sërish panik.

Sipas IGJEUM, tërmeti ka qenë me magnitudë 5.6 i shkallës Rihter, ndërsa epiqendra është regjistruar në Detin Adriatik. /BW/

Loading...

Mos i humb

Koronavirusi në Shqipëri, Rama: Nuk do të mbyllim kufijtë

Opoja.net

Në Shqipëri edhe 8 raste të dyshuara me koronavirus dolën negative

Opoja.net

Njerëzit dalin në rrugë pas tërmetit në Shqipëri

Opoja.net

Dy tërmete të fuqishme godasin sërish Shqipërinë

Opoja.net

Rama: Kufiri Kosovë-Shqipëri s’hapet, Mini-Shengeni hap kufijtë e gjithë rajonit

Opoja.net

Një kat i shtëpisë u zhyt nën tokë, familja me 15 anëtarë që shpëtoi mrekullisht nga tërmeti

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net