Opoja.net

Shaqiri e nis me gol të bukur (Video)

Sport
Shaqiri e nis me gol të bukur (Video)

Futbollisti i Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri, sot i ka siguruar një pikë  ekipit të tij, shkruan Opoja.net.

Shaqiri ka shënuar gol të bukur nga gjuajtja e lirë për të barazuar rezultatin ndaj Middlesbroughsë, që sivjet u rikthye në Premier Ligë.

Ky ka qenë goli i parë i Stoke, i Shaqirit dhe pika e fituar e ekipit të tij në start të stinorit.

http://dai.ly/x4omxpj

Real Madridi publikon listën e lojtarëve ndaj Interit, tri mungesa të mëdha

Kushtrim Guraj

Trajneri shqiptar infektohet me COVID-19

Kushtrim Guraj

Ujkani del pozitiv me Covid-19

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net