Opoja.net

Shaqiri i gatshëm 100 për qind për lojë

Sport
Shaqiri i gatshëm 100 për qind për lojë

Xherdan Shaqiri më në fund e ka kaluar një lëndim me të cilin përballej javëve të fundit. Është menaxheri i Stoke Cityt, Mark Hughes ai që ka konfirmuar se Shaqa është 100% i gatshëm për lojë.

Hughes ka thënë se Shaqa është i gatshëm për lojën me Tottenham dhe se me gjasë ndeshjen do ta nisë nga minuta e parë.

“Shaqiri ka patur stërvitje të plota me skuadrën dhe na ka bindur se e ka kaluar problemin. Besoj se ndaj Tottenham mund të startojmë me të” ka thënë Hughes. /Opoja.net

Trajneri shqiptar infektohet me COVID-19

Kushtrim Guraj

Ujkani del pozitiv me Covid-19

Kushtrim Guraj

Lëndohet edhe një mbrojtës i Juventusit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net