Opoja.net

Shaqiri mendon se Shqipëria nuk do të mund ta kalon grupin

Sport
Shaqiri mendon se Shqipëria nuk do të mund ta kalon grupin

Xherdan Shaqiri beson se Franca dhe Zvicra do ta kalojnë Grupin A.

Futbollisti i kombëtares zvicerane, Xherdan Shaqiri beson se Zvicra do të kalojë Grupin A së bashku me Francën.

Ai kështu llogarit që Shqipëria nuk do të mund as të kalojë grupin.

“Kur ne luajmë, askush nuk mund të na ndalë dhe mendoj se bashkë me Francën jemi favoritë për të kaluar grupin”, ka deklaruar Shaqiri gjatë një intervistë për media.

Pamje: Joyce e trondit Duboisin dhe e bën edhe një hap të madh drejt titullit të botës

Kushtrim Guraj

U zhvillua ndeshja revyale për nder të 28 Nëntorit ndërmjet Veteranëve të futbollit dhe FSK-së

Opoja.net

Urimi i kapiteni legjendar për 28 Nëntor

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net